Apartment  complex  Galeria

GPS           N: 42.816498    E: 27.879095       https://goo.gl/maps/pJWWd
 
Apartment complex in Obzor is situated 50 km south of Varna, 70 km north of Burgas. The complex  is about 10 minutes walk from the sea. It offers comfort of a typical summer housing, which is surrounded by lots of greenery. The terraces and balconies are spectacular views of the sea .The atrium between the buildings is a spacious park with indoor pools and places for rest and relaxation. The architecture is typical of seaside arcades and terraces that create a unique Mediterranean holiday atmosphere. Each apartment has a terrace with views and seating. Parking is available inside the complex. Very close to the shops in the building and a restaurant with a spacious terrace. The complex is closed, with 24-hour protection, porter and secure maintenance of a constant internal quality management.
Important: The entire building is wheelchair accessible, with the possibility of using the elevator.
Prices according to the season, size of the apartment, the number of persons. Price includes use of the outdoor swimming pool, tourist tax, fitness, internet, deck chairs and umbrellas at the pools. Get in touch with us and we will quote you a rate for rental.
 
Komplex apartmánov v meste Obzor, je situovaný 50 km južne od Varny,70 km severne od Burgasu. Komplex  je asi 10 minút  pešo od mora. Ponúka  pohodlie typického letného bývania, ktoré sa nachádza uprostred množstva zelene. Z terás a balkónov je nádherný výhľad na more .V átriu medzi budovami sa nachádza priestranný vnútorný park s bazénmi a miestami pre oddych a relax. Architektúra je typická prímorská s arkádami a terasami, ktoré vytvárajú neopakovateľnú dovolenkovú mediteránnu atmosféru. Každý apartmán má terasu s výhľadom a s posedením. Parkovanie je vo vnútri komplexu. Veľmi blízko  sú obchody a priamo v objekte je reštaurácia s priestrannou  terasou. Komplex je uzavretý, s 24 hodinovou ochranou, vrátnikom, zabezpečenou stálou údržbou a  vnútorným manažmentom.
Dôležitá informácia: celý objekt je bezbariérový ,  s možnosťou používania výťahu.
Ceny sú v závislosti od sezóny , veľkosti apartmánu, počtu osôb . Cena zahŕňa používanie vonkajšieho bazéna, turistickú taxu, fitnes, internet, lehátka a slnečníky pri bazénoch. Skontaktujte sa s nami a urobíme Vám cenovú ponuku prenájmu na mieru.
 

Bazén

Bazén pre deti

Výhľad na more    

Klimatizácia:

Výťah:

Recepcia:

Reštaurácia:

Stolný tenis:

Potraviny/supermarket:

Fitness klub:

Požičovňa áut:

Internet:

Strážené parkovisko:

detské ihrisko/det.kútik

 

komplex Galeria